به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی:

از کتاب دنیای هوش و سرگرمی رونمایی شد

کتاب دنیای هوش و سرگرمی که در گروه سنی کودکان چاپ شده رونمایی شد.

به گزارش بستک نیوز، در ادامه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی، از خانم رقیه دورافگن به پاس تألیف کتاب دنیای هوش و سرگرمی که در گروه سنی کودکان چاپ شده تجلیل و از کتاب وی رونمایی شد.

محمد محمدی زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در گفتگویی اظهار داشت: خانم دورافگن ۳ کتاب در حوزه کودک دارد که ۲ کتاب در سال ۱۳۹۶ و ۱ کتاب در سال ۱۴۰۰ تألیف و چاپ کرده اند.

وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت حمایت فرهنگی از کتاب و نویسنده، اقدام به عضویت مولف در صندوق حمایت از هنرمندان و نویسندگان برای وی نموده و کتاب جدید التالیف را نیز مورد حمایت و خرید قرار داده است.

محمدی زاده خاطرنشان کرد: رویکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نگاه خاص حمایتی از فعالان حوزه فرهنگ و هنر بوده که خوشبختانه در شهرستان از گذشته تا به امروز آثار مکتوب زیادی چاپ و نشر شده که در کارنامه فرهنگی شهرستان، درخشان و پرافتخار قلمداد می شود.

قابل ذکر است این مراسم شب گذشته در کتابخانه عمومی حکیم عمر خیام روستای کهتویه و با حضور رؤسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره امور کتابخانه ها، انجمن های شعر و ادب، انجمن خوشنویسان و جمعی از فعالان فرهنگی، شورای اسلامی، انجمن فرهنگی و کتابداران روستای کهتویه برگزار شد.

انتهای پیام/