به ریاست بخشدار مرکزی:

نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی بستک برگزار شد

بخشدار مرکزی بستک بر نظارت و برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز، انجام دقیق پروژه ها با رعایت سقف اعتبارات عمرانی، پیگیری طرح های درآمدزایی و اشتغالزایی دهیاری‌ها و شرکت در مراسمات ملی و مذهبی تاکید کرد.

به گزارش بستک نیوز، سید حبیب الله شیدایی بخشدار مرکزی ضمن تقدیر از زحمات دهیاران به موضوعاتی از جمله نظارت و برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز، انجام دقیق پروژه ها با رعایت سقف اعتبارات عمرانی، پیگیری طرح های درآمدزایی و اشتغالزایی دهیاری‌ها و شرکت در مراسمات ملی و مذهبی تاکید کرد.

وی با اشاره به فعال شدن شورای سلامت و کمیته بحران روستاها از دهیاران خواست به طور جد بر اصناف و نانوایی های سطح روستا نظارت و بازرسی داشته باشند.

شیدایی افزود: کرونا تمام نشده است و دستوالعمل ها و نکات بهداشتی بایستی رعایت شود.مراقب باشیم که دچار عادی انگاری وضعیت نشویم.

بخشدار مرکزی بستک اظهار داشت: دهیاران، مسولین فنی و مالی باید مباحث فنی و مالی خود را کامل تر کرده و قوانین را مطالعه و در آزمون ها شرکت نمایند.

وی گفت: با توجه به فرسودگی ماشین آلات آتش‌نشانی، سایر دهیاران در زمینه تجهیز و هزینه آن با پایگاه های آتش‌نشانی همکاری و مشارکت نمایند.

شیدایی در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه ۱۸ دهیاری از بخش مرکزی از شبکه دولت برخوردار شده اند و دهیاری های فاقد تلفن ثابت نیز با پیگیری های فرمانداری و بخشداری با دریافت مودم به شبکه دولت متصل شده اند جهت تصریح در کارها و انجام امورات مربوطه و تکریم ارباب رجوع از خدمات دولت الکترونیک استفاده نمایند.

انتهای پیام/