هیچکدام از آثار ارسالی بستک به مرحله پایانی تئاتر هرمزگان راه پیدا نکرد

متاسفانه هیچکدام از آثار ارسالی شهرستان بستک به مرحله پایانی سی و سومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان راه پیدا نکرد.

به گزارش بستک نیوز، هیات انتخاب سی وسومین جشنواره از میان ۲۰ اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره تعداد ۱۷ اثر نمایشی مورد ارزیابی قرار دادند که ۲ اثر از رودان و یک اثراز میناب به دلیل آماده نبودن اعلام انصراف داده اند.

در پایان بررسی هیات انتخاب هیچکدام از سه اثر ارسالی شهرستان بستک به مرحله پایانی راه پیدا نکرد.

گفته شده انتخاب آثار سی و سومین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان را خانم فریده گرمساری و آقایان مجید سرنی زاده، علیرضا زارعی و کاظم قنبری بر عهده داشته اند که به مدت چهار روز آثار نمایشی را مورد ارزیابی و بررسی قراردادند و نتیجه را اعلام کرده اند.

در یکی از بندهای بیانیه هیات انتخاب سی وسومین جشنواره تئاتراستان هرمزگان آمده است: حضور آثاری از هنرمندان پارسیان، بستک و هرمز با بازیگرانی مستعد نوید بخش تولید آثاری با کیفیت در آینده است و بدینوسیله به مدیران فرهنگی و ریاست انجمن هنرهای نمایشی توصیه می کنیم با اعزام کارگردانان حرفه ای و یا فراهم نمودن فرصت آموزش کارگردانی برای هنرمندان شهرستان ها، تولید آثار با کیفیت را تضمین نمایند.

گفتنی است آثار پاییز در بهار به کارگردانی سید میلاد آل عبایی ، تماشاچی محکوم به اعدام به کارگردانی آرش بزم و تئاتر حقیقت به کارگردانی مصطفی رفیعی از بستک آثار خود را به جشنواره تئاتر هرمزگان ارسال کرده بودند.

انتهای پیام/