رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک عنوان کرد:

همکاری نیروی انتظامی و منابع طبیعی عامل کاهنده در میزان تخلفات

همکاری نیروی انتظامی و منابع طبیعی در راستای حراست از عرصه های منابع طبیعی با توجه به وسعت آن نقش مهمی در کاهش میزان پرونده‌های ورودی به محاکم قضایی دارد و در سایه تعاملات و همکاری می‌ توانیم از اراضی ملی و منابع طبیعی با محوریت پیشگیری حفاظت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حامد احمدپور رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک در کارگاه آموزشی قوانین و مقررات منابع طبیعی که در محل فرماندهی نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندهان و روسای ستادی فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد گفت: همکاری نیروی انتظامی و منابع طبیعی عامل کاهنده در میزان تخلفات در حوزه منابع طبیعی و پیشگیری از تصرفات اراضی ملی است.

وی در این کارگاه آموزشی ضمن تشریح قوانین و مقررات منابع طبیعی گفت: همکاری نیروی انتظامی و منابع طبیعی در راستای حراست از عرصه های منابع طبیعی با توجه به وسعت آن نقش مهمی در کاهش میزان پرونده‌های ورودی به محاکم قضایی دارد و در سایه تعاملات و همکاری می‌ توانیم از اراضی ملی و منابع طبیعی با محوریت پیشگیری حفاظت کنیم.

احمدپور افزود: هر جایی نیروی انتظامی همراه با منابع طبیعی حضور داشته احکام به خوبی اجرا و جلوی تخلفات گرفته شده است، ضمن اینکه امیدوارم این تعامل بیش از پیش تقویت شود.

جنگلدار بستک ضمن تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی، توضیحاتی جامع درخصوص قوانین مربوط به منابع طبیعی و قاچاق چوب، زغال، گیاهان دارویی و محصولات فرعی مرتع داد.

توسعه همکاری‌ها و هماهنگی برای تشدید اقدامات حفاظتی عرصه‌های منابع طبیعی با محوریت پیشگیری، گشت و سرکشی‌های مشترک و نیز اجرای احکام قضایی از مهمترین محورهای این کارگاه آموزشی بود.

انتهای پیام / ش.ز