ارسال سه اثر از بستک به دبیرخانه جشنواره تئاتر هرمزگان

با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان، ۱۹ اثر برای بازبینی به داوران هیات انتخاب تحویل داده شد.

به گزارش بستک نیوز ، با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان، ۱۹ اثر برای بازبینی به داوران هیات انتخاب تحویل داده شد.

دبیر سی و سومین دوره جشنواره تئاتر استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، افزود: ۱۹ اثر فرستاده شده به دبیرخانه سی و سومین جشنواره تئاتر استانی که ۶ اثر آن از بندرعباس، ۴ اثر از رودان، ۲ اثر از میناب، ۳ اثر از بستک، ۲ اثر از جزیره هرمز، ۱ اثر از حاجی آباد و ۱ اثر آن از پارسیان است.

حسین کریمی با بیان اینکه ۱۹ اثر ارسالی توسط هیات انتخاب از تاریخ ۱۷ مهرماه مورد بازبینی قرار می‌گیرند، خاطرنشان کرد: فریده گرمساری، علیرضا زارعی و مجید سرنی زاده داوران هیات انتخاب و بازبینی را تشکیل می دهند تا در نهایت آثار منتخب این هیات در نیمه دوم آبان ماه مجوز حضور در جشنواره تئاتر هرمزگان را کسب کنند.

آثار پاییز در بهار به کارگردانی میلاد آل عبایی ، تماشاچی محکوم به اعدام به کارگردانی آرش بزم و رمپشا و تئاتر حقیقت به کارگردانی مصطفی رفیعی از بستک آثار خود را به جشنواره تئاتر هرمزگان ارسال کردند.

انتها/