پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۱۴۰۰ شهرستان بستک / آپدیت ۵ مهر

به گزارش بستک نیوز ، با اعلام نتایج آزمون سراسری سال 1400 ، قبول شدگان شهرستان بستک به شرح زیر می باشد.

به گزارش بستک نیوز ، با اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ، قبول شدگان شهرستان بستک به شرح زیر می باشد.

گروه علوم ریاضی و فنی

  1. علی افشارنیا (از بستک) / دبیری مهندسی ساخت و تولید / دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
  2. آبنوس مرتضوی (از بستک) / مهندسی صنایع / دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران – پردیس خودگردان
  3. محمد خطیب زاده (از بستک) / مهندسی صنایع / دانشگاه صنعتی شیراز
  4. محمد کشاورز (از جناح) / مهندسی برق / دانشگاه صنعتی سهند تبریز
  5. محمدامین میری (از بستک) / مهندسی برق / دانشگاه هرمزگان
  6. هستی حق شناس زاد (از بستک) / مهندسی برق / دانشگاه هرمزگان
  7. شکیبا پدرام (از جناح) / مهندسی کامپیوتر / دانشگاه هرمزگان
  8. شیوا پشتیبان (از بستک) / مهندسی صنایع / دانشگاه سیستان و بلوچستان
  9. محمد پنیره (از خلوص) / مهندسی شیمی / دانشگاه سیستان و بلوچستان
  10. فریبا عالی نژاد (از جناح) / آمار / دانشگاه جهرم
  11. مریم محمدی دهتل / مهندسی معماری / دانشگاه کردستان سنندج
  12. الهام قائد/بستک/ مهندسی شهرسازی /دانشگاه لرستان
  13. اسحاق فروتن صنایع پتروشیمی دانشگاه شیراز
  14. فاطمه فربه مهندسی مکانیک هرمزگان
  15. مجتبی کارگر/ کوهیج/ رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی شیراز
  16. محمد راستگو /کوهیج/ مهندسی مکانیک دانشگاه شیراز
  17. زینب رحمانشناس /فیزیک دانشگاه هرمزگان
  18. شمیم رحیمی/هرنگ/ مهندسی کامپیوتر / دانشگاه بوشهر
  19. ساهره دانشمندی/کوهیج/مهندسی طبیعت دانشگاه بیرجند
  20. محمد احمدزاده / انوه/مهندسی برق /بندرعباس

گروه علوم تجربی

  1. مریم خطیب زاده (از بستک) / داروسازی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  2. محمد آخ (از کوهیج) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  3. طارق پورعلی (از کوهیج) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز – پردیس خودگردان
  4. طاها رحیمی (از چاه دسدان) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  5. ابراهیم محمدی (از بستک) / پزشکی / دانشگاه علوم پزشکی یزد – پردیس خودگردانب
  6. آیدا چمن پیرا (از جناح) / پزشکی / دانشگاه آزاد اسلامی – واحد زاهدان
  7. فرخنده علی زاده / فیزیوتراپی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  8. اسامه شاکر (از کوخرد) / فیزیوتراپی / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  9. مریم آهن جان (از هنگویه) / علوم تغذیه / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  10. عرفان همایونفر (از کهتویه) / علوم تغذیه / دانشگاه علوم پزشکی شیراز
  11. الینا رضایی / گفتار درمانی / دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  12. محمدصالح یوسف پور (از جناح) / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  13. عرفان شریفی / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  14. حسام طاهری / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  15. لطیفه فروزان فر / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  16. مهشید مرتضوی (از دهنگ) / علوم تغذیه / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  17. جمیله خوبان زاد (از جناح) / زمین شناسی / دانشگاه شیراز
  18. بشرا دیال (از جناح) / پرستاری / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس – واحد بندرلنگه
  19. فواد محمودی (از دهنگ) / تکنولوژی پزشکی هسته ای / دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
  20. سعید سالخورده (از فاریاب) / اتاق عمل / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
  21. مریم گنجی / علوم تغذیه / دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
  22. فاطمه ابراهیم زاده / هوشبری / دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
  23. ادریس پریدار (از کمشک) / علوم و مهندسی شیلات / دانشگاه ملایر
  24. محسن میرسلیمانی / زیست فناوری / دانشگاه کاشان
  25. فاطمه غلامی / شیمی محض / مرکز آموزش عالی استهبان
  26. سعادت پورعلی / کوهیج /رشته پزشکی، روزانه بندرعباس
  27. سحر آهن ساز /بستک/زیست شناسی گیاهی
  28. هانیه زمانپور / دهتل /پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز
  29. مرضیه جمالی / خلوص / دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

گروه علوم انسانی

  1. علی جوادی (از بستک) / حقوق / دانشگاه شیراز
  2. ماجده سالخورده (از فاریاب) / زبان و ادبیات عربی / دانشگاه شیراز
  3. فاطمه بواسی / زبان و ادبیات عربی / دانشگاه شیراز
  4. صفا افسرده (از هرنگ) / زبان و ادبیات عربی / دانشگاه خلیج فارس بوشهر
  5. فاطمه عظیمی فرد / زبان و ادبیات فارسی / دانشگاه سیستان و بلوچستان
  6. فاطمه احمدی/ روانشناسی دانشگاه شیراز
  7. فاطمه عظیمی فرد /کوهیج /رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زاهدان
  8. امینه پورعلی /کوهیج/ رشته حقوق روزانه بندرعباس
  9. عبدالباسط حسین نیا /کوهیج/رشته روان شناسی دانشگاه شیراز
  10. فاطمه پسندیده پور /باستان شناسی زاهدان
  11. شمیم موسس / اقتصاد دانشگاه یاسوج

 گروه زبان

  1. سحر خشنو (از جناح) / مترجمی زبان انگلیسی / دانشگاه شهیدباهنر کرمان
  2. فاطمه دواری / آموزش زبان انگلیسی / دانشگاه سیستان و بلوچستان

 گروه هنر

  1. ساحل پهله (از هرنگ) / گرافیک / دانشگاه شهیدچمران اهواز
  2. نیلوفر معروفی / طراحی صنعتی / دانشگاه هنر اصفهان

رشته های مشترک (مدیریت، حسابداری و…)

  1. اسما چکاک / اقتصاد / دانشگاه شیراز
  2. قاسم علی نیرومند (از بستک) / مدیریت مالی / دانشگاه شهید باهنر کرمان
  3. سیده فاطمه علی زاده / حسابداری / دانشگاه هرمزگان
  4. صفا پیشه ور پور (از کهتویه) / علوم ورزشی / دانشگاه بوعلی سینا همدان

دانشگاه فرهنگیان

  1. احمد محمدیان (از کوخرد) / دبیری آموزش ریاضی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  2. نگار پولادسنج (از جناح) / راهنمایی و مشاوره / دانشگاه فرهنگیان – پردیس کرمان
  3. سلما حاجی پور/ فتویه/دبیری آموزش تاریخ / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بیرجند
  4. میترا محمدی / دبیری آموزش جغرافیا / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بیرجند
  5. خدیجه برلس (از بستک) / دبیری آموزش جغرافیا / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بیرجند
  6. سارا عبداللهی (از بستک) / دبیری آموزش عربی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  7. محمد پاسلاری (از دهنوخواجه) / دبیری آموزش عربی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  8. محمد حسینی (از کمشک) / دبیری آموزش عربی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  9. فائزه تیمناک (از کمشک) / دبیری تربیت بدنی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شیراز
  10. علی محمدزاده (از کهتویه) / دبیری تربیت بدنی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بوشهر
  11. مسعود حسینی (از کمشک) / دبیری آموزش انگلیسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بوشهر
  12. محمد حراسی (از هنگویه) / آموزش زبان انگلیسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بوشهر
  13. فرهاد پژدم (از لاورمیستان) / دبیری آموزش علوم تجربی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  14. محمد صمدی / دبیری آموزش زبان و ادبیات فارسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس کرمان
  15. مریم خارج ره (از هرنگ) / دبیری آموزش زبان و ادبیات فارسی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس شیراز
  16. حسن پاکروان (از جناح) / آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه / دانشگاه فرهنگیان – پردیس کرمان
  17. حسین پیرزاده (از تدرویه) / آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه / دانشگاه فرهنگیان – پردیس کرمان
  18. مصعب صبویی (از کوهیج) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  19. مژده محمدنژاد (از فتویه) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  20. مدیحه پاسلاری / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  21. محمد احمدی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  22. محمد پورمحمدی (از فتویه) / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  23. کلثوم احمدی / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  24. فرحانه مظفرپور / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  25. راضیه دامن خشک / آموزش ابتدایی / دانشگاه فرهنگیان – پردیس بندرعباس
  26. محمد رحمانپور /دانشگاه فرهنگیان شیراز
  27. گلثوم احمدی /کوهیج /آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان بندرعباس
  28. عیسی پهلوان/کوهیج/آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان بندرعباس
  29. مریم کشاورز /زنگارد/دبیر زبان و ادبیات فارسی /دانشگاه شیراز
  30. محمد زیوانی /دهتل / جغرافبا دانشگاه فرهنگیان تهران
  31. فاطمه نامی / ایلود/آموزش ابتدایی بندرعباس