بازگشایی اماکن آب‌درمانی در سطح شهرستان بستک با رعایت پروتکل های بهداشتی

ماشاالله خنجی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک در جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره آبگرم فاریاب سنگویه گفت: بازگشایی اماکن آب‌درمانی در سطح شهرستان بستک ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

به گزارش بستک نیوز، ماشاالله خنجی رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بستک در جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره آبگرم فاریاب سنگویه گفت: بازگشایی اماکن آب‌درمانی در سطح شهرستان بستک ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

وی افزود: با هماهنگی فرماندار شهرستان و رییس ستاد مقابله با کرونا، آب‌درمانی های سطح شهرستان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

خنجی خاطرنشان کرد: از اسفندماه سال ۹۸ در پی شیوع بیماری کرونا، مجتمع های آب‌درمانی سطح شهرستان که چشم به حضور گردشگران نوروزی دوخته بودند واحدهای خود را تعطیل کردند و متحمل زیان های هنگفتی شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به آغاز فعالیت دوباره آب‌درمانی در سطح شهرستان، خدمات دهی به گردشگران و مسافران با رعایت پروتکل های بهداشتی تدوین شده در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا جریان دارد.

انتهای پیام/