کسب رتبه سوم برترین فرمانداری های استان هرمزگان در جشنواره شهید رجایی

فرمانداری بستک در بین ۵ فرمانداری استان هرمزگان با سطح امتیاز عالی در سال ۹۹، رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش بستک نیوز، بر اساس ارزیابی صورت گرفته از سوی وزارت کشور، فرمانداری بستک رتبه سوم و عالی را در بین ۱۳ فرمانداری استان هرمزگان کسب کرد.

فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه این ارزیابی سالیانه و به صورت سراسری و از طریق سامانه تسما توسط وزارت کشور صورت می پذیرد اظهار داشت: ارزیابی عملکرد یکی از فرآیندهای راهبردی است که میزان تحقق اهداف و برنامه های هر سازمان را مشخص می کند.

سیدشمس الدین حسینی قتالی بیان نمود: در شهرستان بستک با برنامه ریزی های انجام شده و تعیین استراتژی های مناسب عملکردی روند رو به رشد را در سطح استان طی سالهای اخیر شاهد بودیم که این امر باعث شد از درصد تحقق ۷۹/۵۸ در سال ۹۶ به درصد تحقق ۹۱/۶۹۷ در سال ۹۹ برسیم و با کسب امتیاز ۹۱۶/۹۷ موفق به کسب رتبه سوم و عالی در بین ۱۳ فرمانداری استان هرمزگان گردیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک با بیان اینکه این موفقیت حاصل تلاش صادقانه کارکنان فرمانداری و مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان می باشد افزود: امیدواریم در تمامی شاخص های توسعه ای با همکاری همگان شاهد این مسیر افتخارآفرین باشیم.

گفتنی است فرمانداری بستک همچنین در سالهای ۹۷ و ۹۸ موفق به کسب فرمانداری برتر استان هرمزگان شد که از حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/