مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک خبر داد:

حضور ۱۸۷۸ داوطلب بستکی در کنکور ۱۴۰۰

مدیر آموزش و پرورش بستک: کنکور امسال به مدت ۴ روز از تاریخ ۹ الی ۱۲ تیرماه در ۱۲ حوزه در مرکز این شهرستان با رقابت هزار و ۲۳۷ دختر و ۶۴۱ پسر در گروه‌های ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان انگلیسی برگزار میشود.

به گزارش بستک نیوز، علی سلمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک در نشست شورای آموزش و پرورش که با حضور کلیه اعضاء برگزار شد، با اشاره به اهمیت‌دار بودن کنکور برای دانش آموزان و اولیاء گفت: برای برگزاری این رویداد بزرگ علمی کشور از تمامی ظرفیت ها جهت حفظ آرامش و سلامت دانش آموزان و عوامل اجرایی در شهرستان استفاده شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود مبنی بر بیماری کرونا، تمامی نکات بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی و گندزدایی حوزه های برگزاری آزمون و در اختیار گذاشتن ماسک و مواد ضدعفونی به داوطلبین و عوامل اجرایی در نظر گرفته شده تا دانش آموزان با آرامش کامل این ایام سرنوشت ساز را پشت سر بگذارند.

این مقام مسئول تصریح کرد: کنکور امسال در بستک به مدت ۴ روز از تاریخ ۹ الی ۱۲ تیرماه در ۱۲ حوزه در مرکز این شهرستان با رقابت هزار و ۲۳۷ دختر و ۶۴۱ پسر در گروه‌های ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان انگلیسی در یک نوبت صبح با تمامی پروتکل های بهداشتی جهت حفظ سلامتی عوامل اجرایی و دانش آموزان برگزار می گردد.

سلمانی ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان اظهار داشت: از این تعداد ۷۳۹ نفر در رشته علوم تجربی، ۱۲۹ نفر در رشته ریاضی، ۶۹۵ نفر در رشته علوم انسانی، ۱۹۷ نفر در رشته زبان انگلیسی و ۱۱۸ نفر در رشته هنر حضور دارند.

انتهای پیام/