رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک:

شمار ثبت نام کنندگان انتخابات شورای روستاها به ۷۵ نفر رسید/داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند

رئیس ستـاد انتخابات شهرستان بستک گفت:شمـار ثبت نام کنندگان در پایان سومین روز از مهلت قانونی ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها به ۷۵ نفر رسید.

به گــزارش بستک نیوز، احمدی دولخانی معـاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک با بیان اینکه داوطلبان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکـول نکننداظهار داشت: تا پایان سومین روز از مهلت قانونی ثبت نام شوراهای اسلامی روستاها تعداد ۷۵ نفر بصورت قطعی نام نویسی کرده اند.

وی افزود: ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی روستا برای رقابت ۲۲۳ کـرسی شورا‌ها در ۶۷ روستـای تابعه شهرستان صورت خواهد گرفت.

احمدی دولخانی خاطرنشان کرد: از این ۲۶ نفر ثبت نام قطعی در سومین روز ثبت نام؛ تعداد ۱۳ نفر برای حوزه انتخابیه بخش مرکزی، تعداد ۸ نفر برای حوزه انتخابیه بخش جناح، تعداد ۵ نفر برای حوزه انتخابیه بخش کوخرد هرنگ نام نویسی نمودند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بستک بیان کرد: از داوطلبان علاقه مند برای عضویت در شورای اسلامی روستاها تقاضا می شود ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکـول ننمایند و با بهره گیری از ظرفیت ثبت نام غیر حضوری و یا با حضور در ستاد انتخابات بخشداریها و یا فرمانداری اقدام به ثبت نام نمایند.

به گزارش بستک نیوز، ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی روستا از ساعت ۸ روز ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شده است و تا پایان وقت اداری یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.

خبرنگار: مریم مرادی

انتهای پیام/