پل گودگز و هزار ماجرا ! آقایان ؛ دعواهای سیاسی برای مردم عایدی ندارد/ لطفا برای مردم پل بسازید

ماجرای هزارتوی پروژه های عمرانی در غرب هرمزگان تبدیل به یک فیلم سینمایی شده است و سیاستمداران بجای حل کردن مسئله ، هربار به توضیح صورت مسئله می پردازند.

به گزارش بستک نیوز ، ماجرای هزارتوی پروژه های عمرانی در غرب هرمزگان تبدیل به یک فیلم سینمایی شده است و سیاستمداران بجای حل کردن مسئله ، هربار به توضیح صورت مسئله می پردازند و در پروژهای نیمه کاره همدیگر را متهم میکنند که در انتها و درمیانه این دعواهای سیاسی ، مسائل لاینحل رها می شوند!

اما داستان پرغصه پل گودگز علاوه بر لاینحل ماندن به پاسکاری سیاسی تبدیل شده است ، روزی یک معاون مدیرکل می گوید ۴٠ درصدش را ساخته ایم ، روز بعد نماینده مردم می گوید اصلا این پل در زمان کلنگ زنی پیمانکار و بودجه نداشته است و قبلی ها مسیر را اشتباه رفته اند!

اما سوال اساسی ما جدا از بررسی صحت و سقم سخنان ریاست شورای گودگز و خارج از بررسی مراحل روند اجرایی این پروژه که در گذشته مفصل به آن پرداخته شده است ، از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان این است که «چه عاملی مانع پیشرفت پروژه ای شده است که پیمانکار داشته است و درحال انجام بوده است ؟ و عامل توقف این پروژه ؛ که به گفته معاون شما در صدا و سیما ، دارای ردیف و بودجه ملی و استانی است چیست!؟»

لازم است به مسئولین سیاسی شهرستان بستک یادآوری شود ، در شرایطی که کشور زیر سخت ترین تحریم های خارجی است ، و مردم در حال گذراندن روزهای سختی هستند ، خروجی این دعواهای سیاسیِ چیپ ، و متهم کردن این و آن ، چیزی جز پسرفت و درجا زدن ندارد! و باید همه ما آگاه باشیم که تنها راه پیشرفت هرجامعه ای همدلی و همدلی و همدلی است.

انتهای پیام/