عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان بستک:

در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها بر اساس منافع مردم و جامعه و مطابق با قانون عمل میشود

محمدطاهر بنازدل گفت: در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها بر اساس منافع مردم و جامعه و مطابق با قانون عمل میشود.

به گزارش بستک نیوز ، دکتر محمدطاهر بنازدل عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان بستک در خصوص بررسی صلاحیت نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت : در بررسی صلاحیت نامزدها منافع مردم و جامعه مورد نظر است و تصمیم گیری ها بر اساس قانون خواهد بود.

دکتر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود : تحت هیچ شرایطی ، روند بررسی صلاحیت ها سیاسی ، جناحی و سلیقه ای نخواهد بود.

وی ضمن اطمینان دادن به مردم که در انتخابات پیش رو افرادی سالم ، پاکدست بی حاشیه و اهل خدمت وارد رقابت های انتخاباتی شوند افزود : امیدواریم مردم عزیزمان با حضور پر رنگ و حداکثری نامزدهای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بستک افزود : در این دوره از انتخابات شوراهای شهر و روستا سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در کنار مراجع چهارگانه به مراجع استعلامی نامزدها اضافه شده است و در این خصوص اعلام نظر خواهند کرد.

لازم به توضیح است هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان ها از ۵ نفر و تحت نظارت نمایندگان مردم در‌مجلس شورای اسلامی تشکیل می شود که علاوه بر نظارت بر نحوه اجرای صحیح انتخابات بر صلاحیت نامزدها نیز نظارت می کنند که در شهرستان بستک این ۵ اعضا شامل محمد روانپرور ، احمد عبدی پور ، عبدالله آبدست ، علی نجفی و دکتر محمدطاهر بنازدل است.

انتهای پیام/