بخشدار کوخرد هرنگ

ثبت نام از داوطلبان ورود به شورای اسلامی روستاها از ۱۶ فروردین آغاز خواهد شد

عبدالله بورنگی بخشدار کوخرد هرنگ در گفتگو با خبر نگار بستک نیوز گفت: ثبت نام از داوطلبان ورود به شورای اسلامی روستاها از دوشنبه هفته آینده در سطح بخش آغاز خواهد شد و داوطلبان عضویت در شورای روستاها می‌توانند از ۱۶ فروردین ماه جاری به مدت یک هفته ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش بستک نیوز ، عبدالله بورنگی بخشدار کوخرد هرنگ در گفتگو با خبر نگار بستک نیوز گفت: ثبت نام از داوطلبان ورود به شورای اسلامی روستاها از دوشنبه هفته آینده در سطح بخش آغاز خواهد شد و داوطلبان عضویت در شورای روستاها می‌توانند از ۱۶ فروردین ماه جاری به مدت یک هفته ثبت نام خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود، تصریح کرد: داوطلبان برای ثبت نام به صورت غیرحضوری می‌توانند با استفاده از برنامه تلفن همراه، رایانه و یا دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت نام در این دوره کنند.

به گفته بورنگی ، داوطلبان همچنین برای ثبت نام حضوری می‌توانند با مراجعه به بخشداری‌ کوخرد هرنگ و با همراه داشتن مدارک مورد نیاز اقدام لازم به انجام این کار کنند.

بورنگی با اشاره به اینکه در روستاهای بالای ۲۰ خانوار و یا جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ نفر انتخابات شورای روستایی در آنها برگزار خواهد شد، اظهار داشت: تعداد اعضای شوراهای اسلامی روستا سه تا پنج نفر خواهد بود که با توجه به این موضوع در ۲۰ روستای بخش کوخرد هرنگ امسال انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورا ۱۷ روستای مغدان ,گتاو,کاشونی,خلوص, چاله , گریند,صالح آباد ,آسو,دیخور, بربار,تخت گرو,بار,کنارزرد,لاورشیخ , لاوردین ,کوران وتلخ اطهر دارای سه عضو و تعداد اعضای شورای ۳ روستای فاریاب ,هرنگ وکوخرد نیز پنج نفره خواهد بود.

بخشدار کوخرد هرنگ یادآور شد: داوطلبان شورای روستایی هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوء پیشینه همراه داشته باشند .

انتها/.