سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک خبر داد:

اهداء ۱۱ تبلت به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال به دانش آموزان ابتدایی فاریاب سنگویه

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: به همت خیرین و با پیگیری مدیر مدرسه ابتدایی دهقان روستای فاریاب سنگویه از توابع این شهرستان، تعداد ۱۱ تبلت به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال به دانش آموزان بی بضاعت این واحد آموزشی اهداء شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، علی سلمانی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در مصاحبه ای خبری درخصوص اهداء تبلت به دانش آموزان بی بضاعت، با اشاره به اهمیت یادگیری و علم اندوزی دانش آموزان در شرایط حساس وجود بیماری کرونا و مجازی شدن فرآیند آموزش گفت: در راستای پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت و فراهم نمودن آموزش یکسان برای دانش آموزان، توانستیم با پیگیری و همت خیرین برای تحقق بخشیدن به آموزش یکسان و دانش اندوزی دانش آموزان گام برداریم.

وی افزود: برای تحقق بخشیدن به برنامه های سند تحول بنیادین و دریافت آموزش یکسان، حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و کم برخوردار برای هموار نمودن مسیر پیشرفت آنان اهمیت ویژه ای دارد.

این مقام مسئول اظهار داشت: به همت خیرین و با پیگیری مدیر مدرسه ابتدایی دهقان روستای فاریاب سنگویه از توابع این شهرستان تعداد ۱۱ تبلت به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال به دانش آموزان بی بضاعت این واحد آموزشی اهداء شد.

انتهای پیام / ش.ز