در آینده ای نزدیک تحقق می پذیرد:

کودکان بستکی صاحب سینما کودک می شوند

با حضور مدیرکل کانون هرمزگان، مقدمات راه اندازی ساختمان سینما کودک و واحد سیار روستایی شهرستان بستک بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در جلسه ای با حضور فرماندار، مدیر کل کانون پرورش فکری و بخشداران شهرستان بستک که در محل فرمانداری برگزار شد، بر ضرورت راه اندازی سینما کودک و واحد سیار روستایی تاکید شد.

در این نشست فرماندار شهرستان بستک ضمن تشکر از عملکرد کانون اظهار داشت: اگر موفقیتی در یک مجموعه حاصل می شود خود به خود به وجود نمی آید، بلکه از خانواده تا اجتماع همه با هم در دست یافتن به این اتفاق مهم سهیم هستند.

وی افزود: کانون پرورش فکری یکی از مراکزی است که با فرهنگ جامعه در ارتباط است و این نهاد با انجام فعالیت های آموزشی و مهارت های زندگی، نقش مهمی در بالندگی استعدادها و شکوفایی خلاقانه کودکان ایفا می کند.

حسینی قتالی خاطرنشان کرد: با توسعه این آموزش ها به همه کودکان روستایی و محروم، این امر مهم  به نحو عادلانه محقق می گردد.

پروین پشتکوهی مدیرکل کانون نیز با تقدیر از حمایت ها و نگاه ویژه و هنرجویانه فرماندار نسبت به کانون و برنامه های آن گفت: کانون نقش مهم و تاثیرگذاری در زندگی کودکان و نوجوانان دارد و اگر خشت اول کودکی درست نهاده شود مسیر نوجوانی که خطرآفرین است به درستی طی می شود.

مدیرکل کانون در ادامه این جلسه بر ضرورت راه اندازی سینما کودک و واحد سیار روستایی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: با حمایت مسئولین و با جذب خیرین در حوزه های مادی و معنوی، می توانیم بستر شکوفایی استعدادهای درخشان کودکان بستکی را در بخش های مختلف فراهم سازیم.

در ادامه این نشست فرماندار و بخشداران حوزه مرکزی، کوخردهرنگ و جناح برای بهره مندی همه کودکان روستاها از این امکانات نظرات خود را در خصوص راه اندازی واحد سیار بیان کردند و برای دستیابی به این امر مهم قول مساعد دادند.

در پایان جلسه محوطه کانون بستک به منظور احداث ساختمان سینما کودک و همچنین از بخش کوخردهرنگ جهت راه اندازی واحد سیار روستایی بازدید شد.

انتهای پیام / ش.ز