فرماندار بستک در نشست با دهیاران بخش کوخرد هرنگ عنوان کرد:

دهیاران بر ساخت و سازها در روستاها نظارت و با زمین خواران برخورد نمایند

به گزارش بستک نیوز ، جلسه هم اندیشی دهیاران بخش کوخرد هرنگ شهرستان با حضور قتالی فرماندار شهرستان، بورنگی بخشدار و دهیاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.حسینی قتالی درابتدا به مسوولیت دهیاران در روستاها اشاره کرد و افزود: دهیار وظیفه مدیریت روستا را برعهده دارد و باید در مواقع بحران بر امور روستا نظارت داشته باشد.

به گزارش بستک نیوز ، جلسه هم اندیشی دهیاران بخش کوخرد هرنگ شهرستان با حضور قتالی فرماندار شهرستان، بورنگی بخشدار و دهیاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی درابتدا به مسوولیت دهیاران در روستاها اشاره کرد و افزود: دهیار وظیفه مدیریت روستا را برعهده دارد و باید در مواقع بحران بر امور روستا نظارت داشته باشد.

وی در ادامه به اهمیت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا و جلوگیری از برگزاری تجمعات خصوصامجالس عروسی با توجه به پایان ماه صفر اشاره کرد و به دهیاران تاکیدات و آموزشهای لازم را ارائه نمود.

فرماندار بستک با بیان اینکه زمین ها میراث آیندگان است و باید در آینده پاسخگو باشیم بر نظارت دهیاران در ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد جدی با زمین خواران در سطح روستاها تاکید کرد.

حسینی قتالی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان داشت: با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی لایروبی مسیل ها و دهانه پل ها در دستور کار دهیاران قرار گیرد.

فرماندار بستک تصریح کرد:با توجه به محدودیت های اعتباری،تحریم های ظالمانه دشمن واثرات منفی ویروس کرونا در جهان نیازمند همکاری خیرین هستیم و دهیاران ضمن تکریم و جلب اعتماد خیرین بزرگواراز ظرفیت این عزیزان برای توسعه‌ عمران و آبادی روستای خود استفاده نمایند.

انتها/.