بازدید از پیش اعلام نشده رییس کل دادگستری استان هرمزگان از حوزه قضایی شهرستان بستک

رییس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن بازرسی و بازدید سرزده از دادگستری شهرستان بستک، از قضات و کارکنان دادگستری شهرستان بستک که در اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست قوه قضاییه، رسیدگی به امور محوله و تکریم ارباب رجوع عملکرد مطلوبی داشته‌اند، تقدیر کرد.

به گزارش بستک نیوز ، علی صالحی، رییس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن بازرسی و بازدید از پیش اعلام نشده از دادگستری شهرستان بستک، با قضات، کارکنان و مراجعان این حوزه قضایی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین پس از بررسی وضعیت شعب و بخش‌های مختلف دادگستری بستک، به منظور ارتقای سطح عملکرد و رفاه حال مراجعان، توصیه‌های لازم را ارائه کرد.

وی در ادامه با برخی از مراجعان دستگاه قضایی در این شهرستان، دیدار و گفت‌وگو کرد و پس از استماع مطالبات مردم، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده صادر کرد.

در جریان این بازدید از تعدادی از قضات و کارکنان دادگستری شهرستان بستک که در اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی ریاست قوه قضاییه، رسیدگی به امور محوله و تکریم ارباب رجوع عملکرد مطلوبی داشته‌اند از سوی رییس کل دادگستری هرمزگان تقدیر شد.
انتهای پیام/