در راستای جذب نوآموزان و پوشش تحصیلی محقق شد:

اجرای طرح ملی پوشش تحصیلی آموزش مجازی نوآموزان پیش دبستانی در بستک

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در نشست کارگروه طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی رایگان پیش دبستانی گفت: این طرح از طریق فضای مجازی در بستر شبکه آموزشی شاد بصورت کانال انجام می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، موسی خواجوی معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک در نشست کارگروه طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی رایگان پیش دبستانی گفت: این طرح از طریق فضای مجازی در بستر شبکه آموزشی شاد بصورت کانال انجام می گیرد و همچنین برنامه های ملی و استانی صدا و سیما نیز فعالیت های خود را در چهارچوب راهنمای برنامه درسی مصوب دوره پیش دبستانی انجام خواهند داد.

وی افزود: هر چند طرح فوق دغدغه های خانواده ها را تا حدودی برطرف می کند اما ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در مدارس غیر دولتی از جمله نیروی مربی مجرب و خدمات ویژه که ارائه می شود در کانال های پیش دبستانی فاقد آن است.

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک تصریح کرد: این طرح مشمول نوآموزان آمادگی دو با سنین پنج سال تمام می باشد و والدین با مراجعه به مدارس ابتدایی محل زندگی خود نسبت به تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ ۹۹/۷/۱۲ لغایت ۹۹/۷/۱۵ اقدام ‌نمایند و در پایان سال تحصیلی برای نوآموزان گواهی اتمام دوره صادر می شود.

دبیر کارگروه طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان در ادامه با بیان اینکه شروع کلاس های مجازی از ۱۹ مهرماه می باشد اظهار داشت: والدین با در دست داشتن مدارک از جمله کپی شناسنامه والدین تمام صفحات، کپی کارت ملی والدین، کپی شناسنامه نوآموز تمام صفحات و تکمیل فرم ثبت نام به مدارس ابتدایی محل زندگی خود مراجعه کنند.

انتهای پیام / ش.ز