رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بستک:

توانمند سازی فعالین گردشگری روستایی اولویت اصلی میراث فرهنگی است

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بستک اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، دروازه پیشرفت این صنعت و ارتقا جایگاه آن در سطح شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، در چهارمین روز از هفته گردشگری ماشاالله خنجی رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بستک در جمع دهیار و فعالین گردشگری هرنگ ضمن تبریک هفته گردشگری گفت: توانمند سازی فعالین گردشگری روستایی اولویت اصلی ما در سال می باشد.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال روز جهانی جهانگردی و گردشگری مبنی بر توسعه روستایی است گفت: با تقویت زیرساخت های مناطق روستایی، زمینه های لازم برای توسعه پایدار را در تمام روستاهای سطح شهرستان با همکاری همه اقشار مردم و مسئولین باید فراهم شود.

خنجی افزود: با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی و توانمند سازی فعالان حوزه گردشگری روستایی می توان به پیشرفت بیشتر این صنعت، به روز رسانی اطلاعات و دانش افزایی افراد فعال بیش از پیش شاهد پیشرفت این حوزه پویا در مناطق روستایی سطح شهرستان کمک کرد.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بستک اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، دروازه پیشرفت این صنعت و ارتقا جایگاه آن در سطح شهرستان است.وی همچنین از فعالین گردشگری هرنگ تشکر و در پایان با اهدای لوح از آنها تقدیر کرد.

انتهای پیام / ش.ز