معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان:

ثبت نام ۱۱ هزار فرهنگی متقاضی مسکن در هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: در راستای نیاز اساسی و ضروری هر انسان به مسکن، تعداد ۱۱ هزار فرهنگی، متقاضی مسکن در هرمزگان می باشند.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، مرتضی رئیسی حسنلنگی در گردهمایی معاونین پشتیبانی، حراست و امور تعاون رفاهی حوزه غرب استان که در بستک برگزار شد با اشاره به اهمیت مسکن فرهنگیان گفت: با توجه به دستورالعمل های ابلاغی و ضمن رعایت منزلت همکاران فرهنگی واجد شرایط در فرآیند ثبت نام، باید نهایت تلاش خود را به کار ببندیم تا فرهنگیان واجد شرایط در سطح استان از این امتیاز بهره مند شوند.

وی با اشاره به ثبت نام اولیه بیش از ۱۱ هزار متقاضی مسکن در استان اضافه کرد: در این راستا با کنترل فرم (ج) و استعلام های وزارت راه و شهرسازی، افراد واجد شرایط پس از استعلام از سازمان ثبت‌ اسناد و املاک کشور و ادارات مربوطه جهت معرفی تسهیلات یارانه ای به بانک های عامل معرفی می گردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در شهرستان بستک ۳۵۹ نفر در مرحله اولیه ثبت نام نمودند که پس از بررسی و استعلام های مورد نیاز، ۱۶۴ نفر تاکنون واجد شرایط مسکن در این شهرستان می باشند.

مرتضی رئیسی حسنلنگی با تاکید بر اینکه مسکن نیاز اساسی و امری ضروری هر انسان می باشد افزود: در این زمینه با اطلاع رسانی به موقع این دقت را داشته باشند که فرهنگیان واجد شرایط مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند تا این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام / ش.ز