معاون آموزشی متوسطه اول دخترانه نمونه معرفت بستک:

از تمامی امکانات جهت حفظ سلامتی دانش آموزان استفاده شده است

معاون آموزشی متوسطه دوره اول دخترانه نمونه معرفت بستک گفت: با آموزش های لازم به همکاران و انتشار پیام های رعایت نکات بهداشتی در مدارس، به والدین این امید را می دهیم که کلیه دستورالعمل های بهداشتی در کلاس درس و محیط مدرسه رعایت شده است.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، نسرین عقیلی نژاد معاون آموزشی متوسطه دوره اول دخترانه نمونه معرفت بستک در مصاحبه ای خبری درخصوص بازگشایی مدارس در شرایط وجود بیماری کرونا ویروس، با اشاره به اهمیت آموزش و سوق دادن دانش آموزان در مسیر دانایی گفت: در شرایط حساس کنونی و دغدغه اولیاء و دانش آموزان درخصوص دایر بودن مدارس در این شرایط، تمامی دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مدرسه جهت حفظ سلامتی همکاران و دانش آموزان رعایت شده است.

وی افزود: با آموزش های لازم به همکاران و انتشار پیام های رعایت نکات بهداشتی در مدارس به والدین، این امید را می دهیم که کلیه دستورالعمل های بهداشتی در کلاس درس و محیط مدرسه رعایت شده است.

معاون آموزشی متوسطه دوره اول دخترانه نمونه معرفت بستک با بیان اینکه آموزش در فضای مجازی نیازمند زیرساختی منسجم است و مشکلاتی از قبیل سرعت پایین اینترنت، عدم کنترل دقیق دانش آموزان و حجم زیادتر فعالیت دبیر را در بر دارد تصریح کرد: دبیران مربوطه با تولید محتوا و درس نامه به منظور مکمل تدریس خود در کنار شبکه شاد، شرایط را برای دانش آموزان به تعداد محدود برای رفع اشکال جهت یادگیری بهتر در اختیار آنان قرار داده اند.

وی تاکید کرد: از آنجایی که اولویت مدارس آموزش حضوری می باشد و نمی تواند جای خود را به آموزش مجازی بدهد این آموزشگاه جهت حفظ سلامتی و کمک کردن به استرس خانواده ها، به تعداد دانش آموزان ماسک، دستکش و محلول ضدعفونی تهیه کرده است.

عقیلی نژاد در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کنونی  و براساس دستورالعمل ارسالی بازگشایی مدارس، کلیه پروتکل ها از جمله فاصله صندلی ها حداقل یک متر، ضدعفونی و گندزدایی کلاس درس و مدرسه، استفاده از ماسک توسط دانش آموزان در مدت زمان حضور خود در مدرسه و گروه بندی دانش آموزان در روزها و ساعت های مختلف رعایت شده که از تجمع در مدرسه و کلاس درس به منظور حفظ سلامتی فرزندان جلوگیری شود.

انتهای پیام / ش.ز