نمایشگاه آثار تابستانی اعضای کانون پرورش فکری بستک افتتاح شد+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، نمایشگاه آثار تابستانی اعضای مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بستک، در فضای باز (حیاط مرکز)با حضور بخشدار و جمعی از مسئولین ادارات افتتاح شد. شیدایی بخشدار مرکزی در آیین افتتاح این نمایشگاه با اشاره به این که مرکز کانون پرورش فکری بستک یکی […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، نمایشگاه آثار تابستانی اعضای مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بستک، در فضای باز (حیاط مرکز)با حضور بخشدار و جمعی از مسئولین ادارات افتتاح شد.
شیدایی بخشدار مرکزی در آیین افتتاح این نمایشگاه با اشاره به این که مرکز کانون پرورش فکری بستک یکی از نهادهای فعال و موفق شهرستان است گفت: وقت و انرژی که خانواده‌ها برای حضور فرزندان‌شان در کانون صرف می‌کنند ارزشمند و قابل تحسین است.شیدایی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مکانی امن برای پرورش نسلی هدفمند و نقش آفرین در آینده کشور است.
رحمانی مسئول کانون پرورش فکری در این مراسم ضمن تشکر از حضور مسئولین و خانواده ها و همکاری اعضا در برپایی نمایشگاه یادآور شد: مردم بستک مردمی فهیم و فرهنگ دوست هستند و حضور پرشور بچه‌ها در کانون نشان از توجه و اهمیت خانواده‌ها به آینده فرزندانشان است.رحمانی با بیان این که لذت و پاداش زحمت مربیان کانون این است که ثمره کارشان پرورش انسان‌های فرهیخته باشد، خاطر نشان کرد: کانون بستک از موفق‌ترین مراکز کانون استان است و دوستی، وفاق و همدلی بین همکاران دلیل عمده این موفقیت است.
در این نمایشگاه بیش از ۲۳۰۰ اثر خلق شده در کارگاههای تابستانی در رشته های نقاشی ،طراحی،سفالگری ،نوشتن خلاق و کارگاه داستان و منبت کاری کاغذ و کاردستی حاصل دستهای خلاق کودکان و نوجوانان در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت. که نسبت به سال های گذشته رشد چشمگیری داشته است.

تصاویر

DSCN0117

DSCN0124

DSCN0105

DSCN0072

انتهای پیام/آ