افتتاح پروژه های شبکه بهداشت و درمان در کمشک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، با حضور مشاور عالی استاندار هرمزگان سه پروژه بهداشت و درمان در شهرستان بستک افتتاح شد که مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک با ذکر جزئیات و مشخصات پروژها هزینه ساخت و تجهیز آنها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد. محمد رسول رحمان شناس ضمن تشکر از خیرین […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، با حضور مشاور عالی استاندار هرمزگان سه پروژه بهداشت و درمان در شهرستان بستک افتتاح شد که مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک با ذکر جزئیات و مشخصات پروژها هزینه ساخت و تجهیز آنها را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

محمد رسول رحمان شناس ضمن تشکر از خیرین عرصه سلامت اظهار داشت: بخشی از اعتبار این پروژه که بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است توسط خیرین اهدا شده است.

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک همچنین ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات ارزنده شبکه بهداشت و درمان شهرستان در خصوص ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اظهار داشت: بحمدالله در عرصه سلامت شاهد پیشرفت های بسیار زیادی در کشور و شهرستان هستیم.

در پایان مراسم دکتر حقیری زاده مشاور استاندار آمادگی استانداری هرمزگان را در جهت کمک هرچه بیشتر به بهداشت و سلامت مردم جامعه علی الخصوص مردم شهرستان بستک اعلام کرد.

قابل ذکر است که پروژه های افتتاح شده در روستای کمشک شامل واحد دندانپزشکی، آزمایشگاه تشخیص طبی و واحد اورژانس مرکز بهداشتی درمانی است.