اجرای نظام سلامت دلیل کارآمدی دولت است

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از جهانگیریه، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خدمات دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک نمونه ای از خدمات […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز به نقل از جهانگیریه، سید محمد یوسف حسینی نژاد خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خدمات دولت در شهرستان اشاره کرد و گفت: بیمارستان ۶۴ تختخوابی فارابی بستک نمونه ای از خدمات دولت یازدهم در شهرستان است که با تجهیزات و امکانات موجود به مردم خدمات می دهد. هر چند کمبودهایی در این بیمارستان دیده می شود که امیدواریم هر چه زودتر برطرف گردد.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک اجرای نظام سلامت را یک اقدام ارزشمند دانست و افزود: اگر تمام کارهای دولت را کنار بگذاریم همین اقدام دولت، دلیل بر کارآمدی آن است که بیماران تقریبا به صورت رایگان درمان می شوند.

وی تاکید کرد: هر دولتی قابل نقد است و باید اقدامات دولت را منصفانه نقد کنیم و خدمات آن را نیز ارج نهیم.

حسینی نژاد افزود: فلسفه وجودی تمام نهادها و ادارات دولتی، خدمت به مردم است و همگی می بایست تمام سعی خود را برای بهترین خدمت رسانی بکار گیرند.

وی همچنین از زحمات محمد جلالی شهردار بستک به خاطر خدمات رسانی و انجام پروژه های عمرانی در سطح شهر سپاسگذاری کرد و تاکید نمود: باید سعی شود پروژه ها با کمترین نقص انجام گردند.

خطیب نماز جمعه اهل سنت بستک یادآور شد: در آستانه ورود به ماه ذی الحجه قرار داریم ماهی که میلیون ها مسلمان آماده مناسک حج می شوند ولی متاسفانه امسال مردم ما بخاطر رفتار غلط مجریان حرمین شریفین از انجام مناسک حج محروم هستند.

گفتنی است قبل از خطبه های نماز جمعه دکتر حقیری زاده مشاور عالی استاندار به مناسبت هفته دولت به سخنرانی پرداخت.