سعودی ها قلب آمریکا و اسراییل را شاد کردند

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، ارتباط با مردم را از مسائل مهم دانست و اظهار داشت: در دین اسلام به رفتار و سخن خوب تاکید بسیاری شده و باید سعی کنیم که در زمینه های مختلف با مردم […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، ارتباط با مردم را از مسائل مهم دانست و اظهار داشت: در دین اسلام به رفتار و سخن خوب تاکید بسیاری شده و باید سعی کنیم که در زمینه های مختلف با مردم ارتباط برقرار کنیم.

وی افزود: اخلاق خوب و برخوردهای زیبای پیامبر باعث شد که مردم خشن بیابانی آن زمان به سمت دین اسلام بیایند.

امام جمعه شهرستان بستک تصریح کرد: عرب بی سواد بیابان گرد حرف های تندی با پیامبر می زد اما پیامبر با سخن زیبا جوابگویش بود که قطعا این نوع برخورد باعث آرامش و جذب افراد می شود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خواستار ابراز دوستی و محبت در بین مردم شد و افزود: اگر کسی بخواهد فردی موفق باشد باید روابط عمومی اش با مردم بالا باشد.

خطیب جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود به دوستی سعودی ها با صهیونیست اشاره کرد و گفت: فسادی که صهیونیست ها انجام داده اند امروزه عالم گیر شده و نتیجه ای جز شرارت در بر نداشته است اما تعجب ما از این است که کشورهایی که خود را مسلمان میدانند چرا دست دوستی با آقایان صهیونیستی داده اند؟

وی بیان داشت: گرفتاری هایی که در جهان اسلام است بخاطر آمریکا و اسراییل و دست دوستی عربستان با آنهاست.

امام جمعه شهرستان بستک عربستان را باعث از هم پاشیدگی مسلمانان و کشورهای مسلمان دانست و اظهار داشت: سعودی ها آبرو و حیثیتی برای جهان اسلام نذاشته اند و با این کار قلب آمریکا و اسراییل را شاد کردند، سعودی ها روی صهیونیست ها را سفید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی همچنین با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت افزود: گرچه کار و فعالیت خوب و ارزنده در دولت زیاد بوده اما بعضی از رشدها مانند پیشرفت در نظام سلامت یک رشد جهشی بوده است که در طی دو سه سال اخیر یک حرکت جهشی صورت گرفته است.همچنین در بخش امنیت به جرات می توان گفت علاوه بر منطقه، ایران در دنیا هم حرف اول را می زند.

وی تصریح کرد: اگر از دولت انتقاداتی می شود باید خدمات را هم دید.ضعیف جلوه دادن کارها، ضعیف جلوه دادن نظام است.اگر انتقاد می کنید خدمات را هم ببینید.

namaz 1

namaz 2

انتهای خبر / ش.ز