بستک نیوز جوایز را درو کرد / تقدیر مسئولین ارشد شهرستان بستک از خبرنگاران

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک به منظور تقدیر و تجلیل از خبرنگاران شهرستان در رستوران طنین برگزار شد. این مراسم با حضور مسئولین ارشد دستگاه های دولتی شهرستان از جمله امام جمعه، فرماندار، معاون فرماندار، شهردار، رییس فرهنگ و ارشاد، رییس […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک به منظور تقدیر و تجلیل از خبرنگاران شهرستان در رستوران طنین برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئولین ارشد دستگاه های دولتی شهرستان از جمله امام جمعه، فرماندار، معاون فرماندار، شهردار، رییس فرهنگ و ارشاد، رییس بنیاد شهید، رییس میراث فرهنگی، رییس اداره ورزش، مدیر کمیته امداد و …. جمعی از خبرنگاران شهرستان صورت گرفت.

تیم خبری بستک نیوز که دو روز پیش در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک در حضور دکتر جادری استاندار هرمزگان موفق به دریافت لوح سپاس از دست وی شده بود امروز نیز جوایز و تقدیر نامه هایی که توسط امام جمعه، فرماندار، رییس ارشاد، اصناف، رییس شورای نگهبان، شهردار و رییس میراث فرهنگی تهیه شده بود به آنها تعلق گرفت و جوایز امسال روز خبرنگار در شهرستان بستک را از آن خود کرد.

تصاویر تقدیر از خبرنگاران بستک نیوز آقایان آرمان اسدپور و شهاب زمانی را در زیر مشاهده می کنید.

لازم به ذکر است در این مراسم از خبرنگاران فعال در دیگر رسانه های شهرستان نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

bastaknews 2

bastaknews 3

bastaknews 1

bastaknews 4

bastaknews 6

bastaknews 13

bastaknews 11

bastaknews 10

bastaknews 5

bastaknews 8

bastaknews 7

bastaknews 12

bastaknews 15

انتهای خبر / ش.ز