تجلیل از خبرنگاران بستک نیوز به دستور استاندار هرمزگان + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عصر امروز یکشنبه ۱۷ مرداد مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک با حضور دکتر جادری استاندار هرمزگان و هیئت همراه در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار گردید. از آنجا که امروز مصادف با روز خبرنگار نیز بود به دستور استاندار هرمزگان با اهدا لوح سپاس از […]

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عصر امروز یکشنبه ۱۷ مرداد مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بستک با حضور دکتر جادری استاندار هرمزگان و هیئت همراه در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار گردید.

از آنجا که امروز مصادف با روز خبرنگار نیز بود به دستور استاندار هرمزگان با اهدا لوح سپاس از تیم خبری بستک نیوز تقدیر به عمل آمد.در این مراسم اقشار مختلف مردم و مسئولین ارشد دستگاه های دولتی شهرستان نیز حضور داشتند.

تیم خبری بستک نیوز همواره می کوشد تا به دور از هرگونه جناح بازی سیاسی و وابستگی به طیف خاص، اخبار صحیح را به اطلاع مردم شهرستان بستک برساند.

در این بین از تمامی دوستانی که در اطلاع رسانی و به روز بودن مطالب با ما همکاری داشتند صمیمانه تشکر می کنیم.تشکر و سپاس ویژه هم از تمامی شما عزیزان که با حُسن نیت و اعتماد، همچنان ما را در این مسیر همراهی می کنید.

تقدیر استاندار محترم جناب آقای دکتر جادری را به فال نیک گرفته و به مانند قبل و بدون حمایت از هیچ حزب و گروه سیاسی خاصی در سایت و کانال خبری و با هدف جلوگیری و برخورد با ناشران اخبار کذب، فعالیت خود را با قدرت هرچه بیشتر ادامه خواهیم داد.

آگاه باشید و به دیگران آگاهی بدهید.

تصاویر تقدیر استاندار هرمزگان از تیم خبری بستک نیوز در زیر قابل مشاهده است. عکاس : احمد امین آگاه

bastak news 1

bastak news 3

bastak news 2

bastak news 6

bastak news 4

bastak news 5

انتهای خبر / ش.ز