موسسه بهزیستی هنگویه بهترین موسسه هرمزگانی خدمات رسان در برنامه CBR شد

طی جلسه ای که با حضور مسئولین استانی بهزیستی و همچنین دکتر ایروانی رئیس دفتر CBR بهزیستی کشور برگزار گردید، موسسه دارالقران بهزیستی هنگویه توانست در سال جاری عنوان بهترین موسسه ارائه دهنده خدمات توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) در سطح استان هرمزگان را بدست آورد.

به گزارش بستک نیوز ، علی غنایی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بستک ضمن اعلام این خبر افزود که برنامه CBR یا توانبخشی مبتنی بر جامعه یک برنامه در حوزه توانبخشی و امور معلولین بهزیستی است که بمنظور رسیدگی به نیازهای معلولین اجرا می شود. اهمیت این برنامه در آن است که نیازها و مسائل افرادی که دسترسی کمتری برای مراجعه به بهزیستی دارند توسط تسهیلگران که در قالب رابط بین مددجو و بهزیستی فعالیت میکنند شناسایی و رفع گردد.

علی پشتیبان مدیرعامل این موسسه که زیر نظر بهزیستی شهرستان بستک مشغول خدمات رسانی بهزیستی به مردم منطقه می باشد عنوان کرد که آنچه باعث شد که ما به این سطح از توانمندی دست یابیم وجود کارکنان و تسهیلگران پرتلاش و مصمم این موسسه، رئیس، معاون و کارشناسان بهزیستی شهرستان بستک هستند که همواره توجه و حمایت های بی دریغ داشته اند و جا دارد از آنان تقدیر و تشکر به عمل آورم.

وی در پایان افزود که به امید خداوند متعال و در سایه همکاری همه جانبه به درجات رفیعتری از موفقیت دست خواهیم یافت.