فرصت تغییرات معنوی خود را در ماه مبارک رمضان از دست ندهید

امام جمعه شهرستان بستک گفت: انسان باید تلاش کند تا در ماه مبارک، فرصت تغییرات معنوی خود را از دست ندهد.

به گزارش بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حسین جهانگیری امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه گفت: رمضان ماهی است که انسان باید تفکر کند و دغدغه تغییر معنوی خود را داشته باشد، البته بسیاری از انسانها دیگر این دغدغه را ندارند.

وی افزود: انسان باید تلاش کند تا در ماه مبارک، فرصت تغییرات معنوی خود را از دست ندهد.در بهار قرآن هستیم و باید به همدیگر توصیه و سفارش کنیم تا انس با قرآن و تلاوت قرآن ما بیشتر و بهتر شود.

حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: رهبر انقلاب تلاوت قرآن را هنر مقدس نامیدند.فرزندانمان را به این هنر مقدس تشویق کنیم.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از خطبه ها به مسائل روز پرداخت و گفت: بمباران شیمیایی حلبچه لکه ننگی در پرونده مدعیان دروغین حقوق بشر است.

وی تاکید کرد: برای دشمنان، تفرقه در جمهوری اسلامی مهم است تا آنجا که یکی از نیروهای ارشد صهیونیست گفته بود «تا می‌توانید اختلاف را تقویت کنید چرا که تنها راه براندازی جمهوری اسلامی است.» اما دشمنان کور خوانده اند و ملت ایران، همدل و یکدست در کنار هم با وحدت یکپارچه خود، بصیرت و آگاهی را به دنیا نشان داده و توطئه های سنگین دشمن را خنثی کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری در بخش پایانی خطبه ها فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: امسال بهار قرآن، بهار طبیعت و سال نو با هم هستند که امیدواریم برکات و عنایات الهی بیشتر نصیب ما بشود.

انتهای پیام/