استاندار کرمان: انفجارها خارج از محدوده گیت‌های بازرسی رخ داد

استاندار کرمان با تایید ۱۰۳ شهید ۲ انفجار تروریستی در اطراف گلزار شهدا گفت: حادثه به طور قطع تروریستی است و تاکنون ۱۰۳ نفر به شهادت رسیده‌اند؛ انفجارها نیز خارج از محدوده گیت های بازرسی رخ داد.

به گزارش بستک نیوز، محمدمهدی فداکار شامگاه چهارشنبه با اشاره به حادثه تروریستی عصر امروز (چهارشنبه ۱۳ دی ماه) در مسیر گلزار شهدای کرمان در چهارمین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه و آرزوی صحت برای مجروحان گفت: دشمن نمی‌تواند ارادت مردم ایران را به سردار دل ها و سپهبد شهید سلیمانی ببیند.

وی عنوان کرد: ساعت ۱۵ عصر امروز اولین انفجار و با فاصله حدود ۱۵ دقیقه دومین انفجار در مکان دیگری اتفاق افتاد.

استاندار کرمان با بیان اینکه این انفجارها نزدیک ورودی‌های گلزار شهدا بود، عنوان کرد: انفجارها خارج از محدوده گیت‌های بازرسی رخ داد و حدود ۲ کیلومتر تا مرقد شهید سلیمانی فاصله داشت.

وی افزود: تاکنون(لحظه مخابره خبر) متاسفانه حدود ۱۰۳ نفر به شهادت رسیدند و ۱۴۱ نفر مجروح داریم که امیدواریم هر چه سریع تر مجرحان بهبود یابند.

استاندار کرمان از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ کنند و مراقبت‌های لازم را داشته باشند و تصریح کرد: شهروندان اگر مورد مشکوکی را دیدند به دستگاه‌های امنیتی اطلاع دهند و مراقبت هم داشته باشند.

فداکار تاکید کرد: شهروندان به بیمارستان‌ها مراجعه نداشته باشند تا کادر درمان به درستی بتوانند کار خود را انجام دهند.

وی اظهارداشت: شک نیست که حادثه، به طور قطع تروریستی است، هر ۲، انفجارهای بزرگی بوده اما انتحاری بودن آن مشخص نیست، امیدواریم که با بازبینی فیلم‌ها زوایای دیگر حادثه مشخص شود.

استاندار کرمان ادامه داد: امنیت اکنون برقرار است، اقدامات امنیتی انجام شده است.

انتهای پیام/